Wygrana Wisły Kraków w ostatnim dniu turnieju

2014-04-27, 14:05

AZS Politechnika Śl. Gliwice

Wisła Kraków

W trzecim dniu turnieju barażowego zmierzyły się zespoły KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice oraz niedawnego I ligowca TS Wisły Kraków.
W pierwszych dwóch setach krakowianki wyraźnie przeważały nad akademiczkami i wygrały je pewnie do 16 i 15.

W trzecim secie stroną przeważającą na parkiecie były gliwiczanki.
Siatkarki Wisły zaczęły popełniać błędy własne. AZS zakończył seta do 22 i stan meczu 2:1 dla Wisły.
Wydawało się, że czwarty set będzie również zwycięski dla gliwiczanek. W końcówce krakowianki wyrównały i zakończyły seta do 20 i cały mecz 3:1.

Wynik meczu: KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - TS Wisła Kraków 1:3 ( 16:25, 15:25, 25:22, 20:25 )