Wygrana w Świdnicy

2018-12-23, 13:06

W rozegranym w Świdnicy meczu PLKS pokonał zespół MKS POLONIA Świdnica 3:1 (25:16, 25:22, 19:25, 25:15).

Pszczynianki dobrze otworzyły to spotkanie, budując szybko kilkupunktową zaliczkę i pewnie wygrywając pierwszą partię 25:16.

Druga odsłona była niesłychanie wyrównana. Początek seta należał do zawodniczek ze Świdnicy, lecz pszczynianki odrobiły straty i od stanu 10:10 trwała pasjonująca walka punkt za punkt. W samej końcówce siatkarki PLKS wyszły na prowadzenie 22:20 i nie zmarnowały swojej szansy, triumfując 25:22.

Trzecia partia to koncert gry w wykonaniu Polonii. W połowie tej części gry przewaga świdniczanek urosła do 7 “oczek”. Pszczynianki niebezpiecznie się zbliżyły na dystans 19:16, ale końcówka należała do podopiecznych Magdaleny Sadowskiej, które dołożyły kilka punktów do swojej przewagi i wygrały ostatecznie 25:19.

Podrażnione takim obrotem sprawy siatkarki PLKS-u zdominowały grę na parkiecie w czwartym secie. Rozpoczęły od wyniku 4:1, a następnie 10:5. W pewnym momencie gospodynie zbliżyły się na dystans trzech “oczek”. Rozpędzone siatkarki PLKS odzyskały kontrolę i zaczęły znów odskakiwać. Czwartą i jak się okazało ostatnią partię wygrały różnicą dziesięciu punktów - 25:15.

Wyniki 16 kolejki II ligi grupy 3
Impel Wrocław - Częstochowianka 1:3 (17:25, 25:22, 14:25, 10:25)
MKS Polonia Świdnica - PLKS Pszczyna 1:3 (16:25, 22:25, 25:19, 15:25)
MGLKS Sobieski Oława - Jedynka Siewierz 3:0 (25:23, 25:21, 25:11)
Amber Kalisz - Asotra Płomień Sosnowiec 0:3 (13:25, 18:25, 19:25)
MKS II Dąbrowa Górnicza - TKS Tychy 3:1 (25:14, 24:26, 25:23, 25:15
KS OLIMPIA Jawor - pauzowała więcej

22 grudnia w Świdnicy

2018-12-17, 12:38

W ostatniej w tym roku 16 kolejce rozgrywek II ligi grupy 3 siatkarki PLKS zmierzą się w Świdnicy z MKS POLONIA. Mecz odbędzie się 22 grudnia.
5 stycznia 2019r o godz. 19:00 pszczynianki podejmować będą Częstochowiankę Częstochowa. Rozpoczęcie spotkania godzina 19:00 w Hali POSiR.

2018-12-16, 16:31

Siatkarki PLKS pokonały pewnie pokonały zespół MGLKS Sobieski Oława 3:0 (25:16, 25:19, 25:16). Było to ostatnie spotkanie w tym roku rozegrane w Pszczynie.
W następnej kolejce pszczynianki zmierzą się z MKS POLONIA Świdnica. Mecz odbędzie się w sobotę 22 grudnia w Świdnicy.
Pierwsze spotkanie w roku 2019 PLKS rozegra 5 stycznia o godzinie 19:00 w hali POSiR Pszczyna z KS Częstochowianką Częstochowa. więcej

3 punkty z Kalisza

2018-12-09, 10:48

W sobotnim meczu 14 kolejki siatkarki PLKS Pszczyna pokonały w Kaliszu zespół VII LO SMS Amber Kalisz 3:0 (27:25, 25:10, 25:16).
W następnej kolejce II ligi siatkarki PLKS-u podejmować będą w sobotę 15 grudnia o godzinie 18:00 zespół MGLKS Sobieski Oława. więcej

Planowa wygrana za 3 punkty

2018-12-01, 20:22

W dzisiejszym meczu siatkarki PLKS Pszczyna pokonały zespół MKS II Dąbrowa Górnicza 3:0 ( 25:21, 25:16, 25:12).

Wyniki 13 kolejki II ligi grupy 3 - 01.12.2018r
UKS Jedynka Siewierz - TKS Ekobet Tychy 3:2 (25:21, 25:18, 19:25, 23:25, 15:8)
PLKS Pszczyna - MKS II Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:21, 25:16, 25:12)
Impel Volley Wrocław - VII LO SMS Amber Kalisz 0:3 (23:25, 22:25, 18:25)
KS Olimpia Jawor - MGLKS Sobieski Oława 3:0 (25:16, 25:17, 25:16)
KS Częstochowianka -MKS Polonia Świdnica 3:0 (25:18, 25:22, 25:22)
Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje więcej

Wygrywamy 3:0 w Tychach

2018-11-24, 20:13

W dzisiejszym meczu siatkarki pszczyńskiego PLKS wygrały w Tychach z TKS EKOBET 3:0 25:20, 25:18, 25:17.