Trzy punkty z Halembą

2020-02-02, 10:51

W sobotę siatkarki pszczyńskiego PLKS w hali MORiS podejmowały zespół KPKS Halemba. Podopieczne trenera Rafała Legienia w trzech setach pokonały przyjezdne i wydawałoby się, że było to łatwe zwycięstwo. W każdym secie gra była wyrównana i zacięta z walką o każdy punkt. KPKS wychodził na kilku punktową przewagę, lecz w końcówkach setów pszczynianki odskakiwały rywalkom na kilka punktów i kończyły sety zwycięstwem. Siatkarki PLKS rozegrały bardzo dobre spotkanie.
Wynik meczu :
PLKS Pszczyna : KPKS Halemba 3:0 (25:16, 25:19, 25:20)

Następny mecz pszczynianki rozegrają w sobotę 15 lutego w Sosnowcu z liderem rozgrywek Płomieniem Sosnowiec więcej

Podział punktów z Proszowicami

2020-01-26, 12:11

W sobotnim meczu pszczynianki przegrały 2:3 (29:27, 22:25, 23:25, 25:23, 9:15) z Pogonią Proszowice. Po zaciętym i wyrównanym meczu lepsze okazały się przyjezdne. Pszczynianki wystąpiły w osłabionym składzie bez rozgrywającej Kamili Śmietany. Na pozycji rozgrywającej zagrała Klaudia Kubacka normalnie grająca w zespole jako libero.

Następny mecz pszczynianki rozegrają u siebie z KPKS Halemba. Spotkanie odbędzie się w sobotę 1 lutego wyjątkowo na hali sportowej MORiS Pszczyna przy ulicy Basztowej /obok Ratusza/ o godzinie 17:00. więcej

W sobotę grają z Proszowicami

2020-01-21, 10:26

W sobotę 25 stycznia siatkarki PLKS-u zagrają w 14 kolejce z zespołem Pogoń Proszowice. Mecz odbędzie się w hali sportowej POSiR Pszczyna o godzinie 18:00.

W dzisiejszym meczu 13 kolejki II ligi grupy 4 pszczynianki pokonały
u siebie Wisłę Kraków 3:0 (28:26, 25:9, 25:20).
Jest to czwarte kolejne zwycięstwo siatkarek PLKS pod wodzą nowego trenera Rafała Legienia, który przejął zespół na początku grudnia. Kolejne spotkanie pszczynianki rozegrają u siebie
z zespołem Pogoni Proszowice w sobotę 25 stycznia o godzinie 18:00. więcej

Zwycięstwo w Starym Sączu

2020-01-12, 10:21

Siatkarki PKS pokonały wczoraj w Starym Sączu zespół Popradu 3:1 20:25, 25:19, 26:24, 25:21). więcej

Łatwe zwycięstwo pszczynianek

2020-01-05, 10:46

Siatkarki pszczyńskiego PLKS w sobotę rozegrały spotkanie 11 kolejki II ligi z zespołem MARATON Krzeszowice. Siatkarki z Krzeszowic tyko w pierwszym secie postawiły opór pszczyniankom. W dwóch następnych na parkiecie dominowały już tyko gospodynie.
Wynik meczu: 3:0 (25:23, 25:13, 25:10). więcej