Sosnowiczanki lepsze

2019-11-24, 09:24

W sobotę siatkarki PLKS-u podejmowały u siebie lidera grupy 4 zespół Płomienia Sosnowiec. Po pierwszym gładko przegranym secie do 17, w drugim lepsze okazały się pszczynianki, które wygrały do 21. W trzecim pszczynianki uzyskały przewagę punktową i przy stanie 12:8 zaczęły popełniać błędy w przyjęciu i ataku. Siatkarki Płomienia szybko odrobiły straty i zakończyły seta do 19. Ostatni set przypominał początek meczu gdzie PLKS przegrał do 17.
Wynik meczu:
PLKS Pszczyna - ASOTRA PŁOMIEŃ Sosnowiec 1:3 (17:25, 25:21, 19:25, 17:25)
Pszczynianki po 7 kolejkach zajmują w tabeli 8 miejsce ze zdobyczą 6 punktów.
Do zakończenia I rundy pozostał mecz, który pszczynianki rozegrają 30 listopada w Lublinie z AZS UMCS Lublin. więcej

W sobotę 23.11 gramy z liderem

2019-11-17, 19:28

W sobotę 23 listopada o godzinie 18:00 pszczynianki podejmować będą zespół lidera grupy 4 PŁOMIEŃ Sosnowiec.
Zapraszamy na mecz do Hali Sportowej POSiR Pszczyna ul. Zamenhofa 5a. Wstęp wolny. więcej

0:3 w Halembie

2019-11-17, 08:10

W sobotę 16.11. siatkarki PLKS-u rozegrały mecz w Halembie z zespołem KPKS. Niestety lepsze okazały się siatkarki KPKS-u.
Wynik meczu: KPKS Halemba PLKS Pszczyna 3:0 (27:25, 25:20, 25:20). więcej

Porażka w Krakowie

2019-10-25, ostatnia aktualizacja 2019-10-27, 20:35

W dzisiejszym meczu pszczynianki przegrały w Krakowie z Wisłą.
Wynik meczu: TS Wisła Kraków-PLKS Pszczyna 3:1 (25:20, 21:25, 25:23, 25:19) więcej

Wyjazd do Krakowa

2019-10-22, 14:14

Siatkarki PLKS czeka w piątek 25 października o godzinie 17:00 mecz 4 kolejki z Wisłą Kraków. Pszczynianki po 3 kolejkach zajmują w tabeli grupy 4 piąte miejsce więcej

Niespodziewana porażka

2019-10-19, 20:29

Siatkarki PLKS podejmowały dzisiaj w 3 kolejce zespół POPRADU Stary Sącz. Mecz zakończył się łatwym zwycięstwem siatkarek ze Starego Sącza.
PLKS Pszczyna - MUKS Poprad Stary Sącz 1:3 (21:25, 25:23, 18:25, 11:25).